Witamy serdecznie


Mamy nadzieję, że informacje, które znajdziecie Państwo na niniejszej stronie internetowej, o oferowanych przez naszą firmę produktach oraz usługach przez nią świadczonych, przekonają Państwa do powierzenia nam tak odpowiedzialnego zadania jakim niewątpliwie jest montaż stolarki okienne i drzwiowej.


Doświadczenie i wiedza techniczna.
obrazekNasza firma powstała w 1995 roku. Na samym początku jej działalności zakres jej zadań był niezwykle wąski, koncentrował się tylko wokół stolarki okiennej – jej sprzedaży oraz montażu. Z czasem, nasza firma systematycznie się rozwijała, a oferta świadczonych przez nią usług stawała się coraz bogatsza. Przez kolejne lata wprowadzaliśmy produkty wiodących na rynku firm, takich jak: VEKA, GERDA, PORTA, czy DELTA. Postawiliśmy na tych producentów, ponieważ wierzymy, że tylko wyroby markowe, wyprodukowane przez najlepszych fabrykantów, przy zastosowaniu profesjonalnego montażu, będą gwarancją zadowolenia w ich użytkowaniu. Ale o sukcesie stanowi także odpowiednio dobrana kadra, nabyte przez nią doświadczenie oraz stałe szkolenia pracowników, zarówno biurowych oraz montażystów. To właśnie za sprawą ciągłego dbania o dynamiczny rozwój ludzi i firmy możemy zapewnić Państwu kompleksową obsługę, począwszy od bezpłatnego doradztwa, poprzez pomiar i komputerową wycenę, a skończywszy na transporcie i profesjonalnym montażu wykonanym przez nasze grupy monterskie.

 

Oferta obrazekWspółpracujemy z producentami, którzy gwarantują nam szeroki wybór swoich towarów, charakteryzujących się wysoką jakością i równocześnie przystępnymi cenami. W związku z tym, nasza firma może zaoferować Państwu możliwie najpełniejszą ofertę produktów.

 

 

 

 

 

 

Dobra marka
Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam dokonać weryfikacji rynku dostawców. Dlatego nasza firma współpracuje tylko z tymi producentami, którzy dbają o jakość swoich wyrobów, a nie stawiają na ich ilość, ale także gwarantują przystępną cenę oferowanych przez siebie towarów. Podstawę naszego sukcesu stanowi dobrej jakości stolarka, zgodna z oczekiwaniami naszych Klientów, i dostarczona na czas.

 

 

Ekspozycja obrazekZ myślą o naszych Klientach, w salonie firmowym została zaprezentowana większość produktów znajdujących się w ofercie. Wystawione wyroby pokazują różne funkcjonalne rozwiązania, które z pewnością będą pomocne dla Państwa, podczas urządzania pomieszczenia. Ważną kwestią w trakcie zakupów jest dokonanie przemyślanego wybory towarów, które staną się przydatne i użytecznie dla kupujące, a nie trafią do lamusa. Drugim ważnym aspektem zakupów jest cena –przepłacać nie warto nigdy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

nowal

 

nowal

 

Wiarygodność To priorytet naszego działania, a dla Państwa stanowi pewność, że umowa, którą zawarliśmy, będzie wypełniona dobrze i w termie. Dlatego też, nasza firma cały czas podejmuje różne działania, które gwarantują jej wiarygodność. Stale kontrolujemy jakość świadczonych przez nas usług, począwszy od pracy biura, a skończywszy na czynnościach związanych z montażem. Opinie naszych klientów na temat firmy, udzielane w postaci ankiety, po każdej wykonanej usłudze, są dla nas niezbędną informacją, aby na bieżąco kontrolować poziom oferowanych przez nas usług. Państwo, jako nasi klienci, macie pełen wgląd w historię gromadzonej dokumentacji powykonawczej, dostępnej nawet z przed paru lat.

 

Profesjonalny pomiar i doradztwo
Jaką drogę trzeba przebyć by usługa była właściwie wykonana? Przede wszystkim, należy podjąć współpracę z naszym doradcą techniczno - handlowym. Każde rozwiązanie, które on zaproponuje ma przysporzyć Państwu długoterminowych korzyści, czerpanych przez lata. Nie może to być tylko chwilowe rozwiązanie sytuacji. Należy pamiętać, że niska cena produktu, w okresie późniejszym może przełożyć się na większe wydatki związane z jego eksploatacją.

 

Profesjonalny montaż Nawet najlepszej jakości okna lub drzwi, jeśli zostaną źle zamontowane to nie będą właściwie spełniać swoich funkcji. Tę kwestię często się pomija – niepotrzebnie. Aby nie ulec takiemu powszechnemu myśleniu, nasza firma kładzie duży nacisk na prawidłowy montaż, dlatego poświęcamy mu osobną zakładkę na naszej stronie internetowej.

 

Serwis

Zazwyczaj nowa stolarka, właściwie zamontowana, nie wymaga regulacji. Jednak gdyby zaszła taka konieczność, to serwisant naszej firmy jest dla Państwa dostępny, bezpłatnie, przez cały okres gwarancyjny. Zapewniamy Państwu także obsługę pogwarancyjną, związaną z:  regulacją, konserwacją, naprawą, czy też wymianą szyb.

 

Promocje Bez nich zakup, nawet najlepszej jakości towaru lub usługi, nie daje takiej satysfakcji. Doskonale to rozumiemy, dlatego uczestniczymy we wszystkich akcjach promocyjnych naszych dostawców. Dodatkowo, prowadzimy wewnętrzną formę promocji na wybrane artykuły, po to, aby nasza oferta była jeszcze bardziej atrakcyjna dla naszych Klientów.

 

Kończąc, zapraszamy Państwa do zapoznania się z produktami zamieszczonymi na naszej stronie internetowej lub do skorzystania z profesjonalnego doradztwa naszych handlowców. Jako solidna firma, mamy nadzieję, że już wkrótce dołączycie Państwo do grona naszych stałych Klientów.


Laur Klienta
2012
Złoty Medal Securex
2006
Złoty Medal Securex
2003
Złoty Medal Securex
2001
Wielki Złoty Medal
2004